hej pierwszy post jest o przyjaciołach jeśli masz przyjaciółke  to dbaj o niego ja zrobiłam głupstwo i ją straciłam :'( WIĘC DBAJCIE O NICH IM SIŁ WAM ZABRAKNIE !!!!


okey więc tak przyjaciela traktujcie jak skarp\prezent .pamiętając że to nie jest rzecz !! w tej chwili nie mam przyjaciela i nie chce mieć  bo się boje  ale i tak to nie będzie to samo :'( co wtedy  zrobić jak go stracisz ? oczywiście próbuj go odzyskać !!  kardy zasługuje na drugą szanse jeśli nie dadzą ci jej tak jak mi dajcie sobie czas ale nie kończcie tego  zmienćie się oczywiście na lepsze i dla siebie więc  dbaj jak ją jeszcze masz .....

Komentarze