hej pierwszy post jest o przyjaciołach jeśli masz przyjaciółke to dbaj o niego ja zrobiłam głupstwo i ją straciłam :'( WIĘC DBAJCIE O NICH IM SIŁ WAM ZABRAKNIE !!!!
okey więc tak przyjaciela traktujcie jak skarp\prezent .pamiętając że to nie jest rzecz !! w tej chwili nie mam przyjaciela i nie chce mieć bo się boje ale i tak to nie będzie to samo :'( co wtedy zrobić jak go stracisz ? oczywiście próbuj go odzyskać !! kardy zasługuje na drugą szanse jeśli nie dadzą ci jej tak jak mi dajcie sobie czas ale nie kończcie tego zmienćie się oczywiście na lepsze i dla siebie więc dbaj jak ją jeszcze masz .....
okey więc tak przyjaciela traktujcie jak skarp\prezent .pamiętając że to nie jest rzecz !! w tej chwili nie mam przyjaciela i nie chce mieć bo się boje ale i tak to nie będzie to samo :'( co wtedy zrobić jak go stracisz ? oczywiście próbuj go odzyskać !! kardy zasługuje na drugą szanse jeśli nie dadzą ci jej tak jak mi dajcie sobie czas ale nie kończcie tego zmienćie się oczywiście na lepsze i dla siebie więc dbaj jak ją jeszcze masz .....
Komentarze
Prześlij komentarz